Odżywki dla sportowców

Firma Olimp jest znanym i cenionym producentem produktów spożywczych, szczególnie przeznaczonych dla sportowców i osób aktywnych ruchowo. W szerokiej ofercie tego producenta można znaleźć wiele suplementów diety o zróżnicowanym składzie. Jedna z propozycji to olimp whey protein complex 2270g.

Odżywki białkowe

Tego rodzaju produkty są przeznaczone dla sportowców, którzy uprawiają przede wszystkim sporty siłowe. W ich składzie przede wszystkim można znaleźć izolaty białek serwatkowych. Są to białka posiadające najwyższą wartość odżywczą i właściwości anaboliczne spośród wszystkich białek pokarmowych.

Olimp whey protein complex

Białko wchodzące w skład tego preparatu to specjalnie opracowany koncentrat białek serwatkowych WPC INSTANT i WPI-CFM. Pozyskiwane są one w zaawansowanych procesach technologicznych, co sprawia, że zachowują swoją strukturę. Jest to białko łatwo przyswajalne, zawierające aminokwasy egzogenne oraz endogenne a także rozgałęzione.

Odżywka działa w ten sposób, że ułatwia transport aminokwasów do komórek mięśniowych, stymuluje anabolizm i przeciwdziała degradacji białek mięśniowych. Występuje w kilku wersjach smakowych. Zalecane spożycie to 1 do 3 porcji dziennie, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem.

Olimp whey protein complex 2270g zamówisz tu

Comments are closed.